چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 561
 کل بازدید : 11652
بیوگرافی
 
من در سال 1380 برای تحصیل در رشته گفتاردرمانی وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم و سه سال بعد مدرک کارشناسی خود را اخذ نمودم. سپس همراه با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، در کلینیک ها و بیمارستان های مختلف از جمله کلینیک اسما و بیمارستان فیروزگر مشغول به کار شدم تا بر تجربه بالینی خود در این رشته بیفزایم. در طی این سالها متوجه علاقه خود به ارزیابی و درمان اختلالات گفتار، زبان و شناخت در کودکان و بزرگسالان شدم و به عنوان مسئول بخش گفتاردرمانی در انجمن ام اس ایران کارم را ادامه دادم.

از سال 1387 در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مشغول به تدریس شدم و همزمان پایان نامه 19 دانشجوی مقطع کارشناسی و 2 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد را هدایت و راهنمایی نمودم. در همین سال به عنوان مدیر مسئول بخش گفتار درمانی در مجله Brain in Close Up مقاله های فراوانی را در زمینه اختلالات گفتار و زبان در کودکان و بزرگسالان به چاپ رساندم. در سال 1388 در مقطع دکتری تخصصی گفتاردرمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران مشغول به تحصیل شدم و با هدف افزایش دانش و تجربه خود در این رشته به کانادا سفر کردم و در بیمارستان اطفال انتاریو مشغول به کار و پژوهش شدم. مطالعات خود را با ثبت نام در Utah State University ادامه دادم و بدین وسیله اطلاعات ارزشمندی در زمینه توانبخشی شنیداری کسب نمودم. در حال حاضر عضو رسمی انجمن گفتاردرمانی امریکا (ASHA) بوده و در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی مشغول به فعالیت می­ باشم. 
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت دانشجویی و فرهنگیمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences